Apartament per shitje me pishin ne Vlore | Residenca Daimond Hill Vlore

Apartament me pishin ne Vlore

Rruga Aleksander Moisiu, Vlore Web Reference: Prona7156
€55,000
  • Property size 79 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me pishin per shitje ne Vlore.  Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin , banjo dhe nje ballkon te madhe. Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje residence te re banimi ne zonen e Kalas ne Vlore. Ne brendsi te residences do te gjeni 3 pishina, SPA, Bar Restorant, Kend lojrash per femij etj.

Siperfaqja e apartamentit 79 m2
Cmimi 55 000 euro

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property