Apartament per shitje prane plazhit | Shtepi per shitje ne Uji te Ftohte

Apartament per shitje prane plazhit

Uji i Ftohte Web Reference: Prona6655
€50,000
  • Property size 68 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje prane plazhit ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje ansore nga deti.

Siperfaqja 68 m2
Cmimi 50 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property