Vila me qera dhe per shitje ne Tirane Durres Vlore Dhermi Sarande
Property Archive | Vila RSS feed for this section
€250,000

Vile per shitje ne Vlore

Tragjas, Vlore
 • Property size 1230 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Vile per shitje ne Vlore. Vila perbehet nga dy kate me siperfaqe totale 230 si dhe 1 000 m2 oborr. Ne katin e pare ndodhet salloni , kuzhina si dhe nje banjo ne katin e dyte ndodhen 3...

€3,500/month
 • Property size 440 m²
 • Property size 2 Garazhe
 • Property size 4 Dhoma
 • Property size 3 Tualet

Irea Property ofron nje vile luksoze me qera ne Sauk vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes ne rrugen Tirane-Elbasan prane TEG.Ndertuar ne nje koder mes gjelberimit te ullinjeve.Vila...

€67,000
 • Property size 250 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare. Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga 2 kate...

€4,000/month
 • Property size 500 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 9 Dhoma
 • Property size 7 Tualet

Vile me qira ne Sauk Tirane ( prane TEG) . Vila perbehet nga 4 kate, verand te madhe dhe 1000 m2 oborr i gjelberuar. Kati i pare i viles perbehet nga sallon 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe...

€44,100
 • Property size 48 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Residencen Dhermi Resort.Rezidenca Dhermi Resort eshte perceptuar si prova me e denje e persosmerise. Koleksioni elegant i ndertimeve, ofron jo vetem nje...

€42,560
 • Property size 60 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartamente 1+1 2+1 Duplex dhe vila per shitje ne bregdetin e Sarandes.Apartamentet ndodhen ne nje kompleks prane bregdetit Jon, kompleksi ngrihet ne nje reliev nga i cili mundesohet...

€239,063

Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit

Gjiri i Lalzit,Durres
 • Property size 164.3 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Vila Audrey per shitje ne Gjirin e Lalzit të pozicionuara vetëm pak minuta nga plazhi i bukur me rërë i Gjirit të Lalzit dhe Detit Adriatik. I ndodhur në mesin e kopshteve dhe...

€83,200
 • Property size 64 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Ky kompleks villash ndodhet vetem 200 metra nga plazhi me i bukur i rivieres, ne Dhermi. Vilate jane te vendosur ne nje siperfaqe trualli prej 3200 m2 ato munde te organizohen ne...

€30,461

Lalzi Bay Rezort

Gjiri i Lalzit,Durres
 • Property size 30 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Lalzit Bay Resort dhe Spa do të sigurojë komoditet 5 yjesh, shërbime dhe luks të pakualifikuar, duke e bërë atë një nga destinacionet më të dëshirueshme turistike  në...

€3,500/month

Vile per qera ne Tirane

Rr Elbasanit,Tirane
 • Property size 6400 m²
 • Property size 2 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron kete Vile moderne me 3 kate per qera.Vila ka nje siperfaqe prej 640m2 + siperfaqe trualli prej 500 m2Ppunimi  teper cilsore dhe moderne.  Sistemi i ngrohjes dhe i...

error: © Irea Property