Vile per shitje ne Vlore | Vile per shitje Tragjas

Vile per shitje ne Vlore

Tragjas, Vlore Web Reference: Prona7011
€250,000
  • Property size 1230 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 3 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Vile per shitje ne Vlore. Vila perbehet nga dy kate me siperfaqe totale 230 si dhe 1 000 m2 oborr. Ne katin e pare ndodhet salloni , kuzhina si dhe nje banjo ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi dhe nje banjo. Oborri eshte i sistemuar me peme frutore dhe dekorative dhe i rredhuar me mure.  Vila ndodhet ne Tragjas rreth 1 km nga deti dhe eshte e arreduar ne menyr moderne.

Cmimi 250 000 euro

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property