Apartament me qera ne orikume

Apartament me qera ne Orikume

Qender/Orikume Web Reference: Prona628
€190/muaj
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 siperfaqe 70 m2 i mobiluar.Ndodhet
ne katin e 6 te nje pallati te ri ne qender te Orikumit.Apartamenti perbehet nga Sallon Guzhin 1 dhome gjumi ballkon Koridor dhe Tualet.Cmimi gjat vitit 190 euro ne muaj,per sezonin veror cmimi fillon nga 22 euro/nata

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property