Apartamente pushimi ne Radhime

Radhime Web Reference: Prona6647
€175/jave
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente pushimi ne Radhime, ndodhen ne nje residenc te re banimi vetem 20 metra nga plazhi. Apartamentet jane te mobiluar ne menyre moderrne dhe me te gjitha kushtet. Ofrojn plazh privat, bar dhe parkim per te gjithe pushuesit.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart