Apartamente per shitje ne Skel

Kulla Aleksandria Web Reference: Prona1533
€45,000
  • Property size 90 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disonon per shitje nje Apartamente me siperfaqe 90 m2.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon te shtruar me parket druri guzhin te kompletuar tualet me vask dhe 1 ballkon me pamje mbi bulevardin kryesor.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim tek kulla Aleksandria/Skel.Cmimi 45 000 euro.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart