Dyqane per shitje dhe me qera
Property Archive | Komerciale RSS feed for this section
€250/month Ambient biznesi me qira ne Vlore

Ambient biznesi me qira ne Vlore

Rruga Veledin Kollozi
 • Property size 90 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Ambient biznesi me qira ne Vlore. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re ne rrugen Veledin Kollozi vetem 50 metra nga bulevardi kryesor dhe ka siperfaqe 90 m2. Cmimi 250...

€79,500

Bar per shitje ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali
 • Property size 53 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Bar per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e II te nje pallati ne Bulevardin kryesor te qytetit dhe ka nje siperfaqe prej 53 m2. Bari eshte totalisht i arreduar dhe ne gjendje pune....

€350,000

Lokal per shitje ne Vlore

Prane Gjykates Vlore
 • Property size 193 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Lokal per shitje ne Vlore. Ndohet prane Gjykates te shkalles se pare , perball universitetit. Lokali ka siperfaqe totale 193 m3 eshte totalish i arreduar dhe ne gjendje pune....

€270,000
 • Property size 150 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Dyqan per shitje ne Vlore. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, 200 metra nga plazhi ne rrugen Sazani dhe ka siperfaqe te brendshme 150 m2 + 150 m2 siperfaqe jashtme. I...

€1,500/month
 • Property size 680 m²
 • Property size 2 Garazhe
 • Property size 6 Dhoma
 • Property size 3 Tualet

Ambjent biznesi me qera ne Vlore. Perbehet nga dy kate me siperfaqe 340 m2 cdo kate si dhe nje oborr me siperfaqe 300m2. Kati i pare eshte magazin me lartsi 4 metra ndersa kati i dyte...

€389,000

Zyre per shitje ne Tirane

Rruga Sami Frashri
 • Property size 174 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Ambjent biznesi per shitje ne rrugen Sami Frashri prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Amjenti ka siperfaqe 173 m2 me dy fasada xhami me pamje nga rruga. I paisur me...

€550/month

Zyra me qira ne Tirane

Bulevardi Zogu I
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Ambjent zyrash me qira ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e dyt te nje pallati te ri me vendodhje ne bulevardin “Zogu I” rreth 100 metra nga hotel Tirana...

€100,000

Apartament per shitje ne qender te Vlores

Rruga Ate Kristo Negovani
 • Property size 270 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament me siperfaqe 120 m2 + verand 150 m2.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo, dhe eshte i pozicionuar ne katin e...

€30,000 Shitur
 • Property size 63.3 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje dyqan ne qytetin e Vlores.Dyqani ndodhet pran Albano-Romina ne katin e par te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe 63.3 m2 Cmimi 475 euro/m2...

€285,000
 • Property size 75 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje Bar-Lokal ne zonen e Skeles ne Vlore vetem 50 metra nga Universiteti Ismail Qemali dhe 50 metra nga Porti Detar.Bari ndodhet ne katin e pare buz...

error: © Irea Property