Apartamente per shitje ne Vlore, Radhime, Orikum, Sarande, Apartment me qera
Property Archive | Apartamente RSS feed for this section
€142,200 Apartament me pamje nga deti per shitje ne Radhime
 • Property size 79 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Shitet apartament në plazhin e Radhimes. Apartamenti ndodhet në katin e fundit të një rezidence të re vetëm 100 metra nga plazhi. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome...

€64,000 Apartament i mobiluar per shitje ne Vlore
 • Property size 90 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Shitet apartament i mobiluar me dy dhoma gjumi, dy banjo, sallon me kuzhin dhe nje ballkon në Vlorë, i vendosur në katin e 5 -të të një pallati me 10 kate në Rrugën Zenel...

€51,000 Apartamente per shitje ne Vlore

Apartamente per shitje ne Vlore

Rruga Dhimiter Konomi, Vlore
 • Property size 69 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron për shitje 2 apartamente në Vlorë. Apartament në katin e parë me sipërfaqe 69.4 m2 dhe apartament në katin e tretë me sipërfaqe 68 m2. Apartamentet...

€57,600 Apartamente per shitje ne Radhime
 • Property size 48 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron apartamente për shitje në kompleksin e banimit në Radhime. Ky kompleks i ri banimi po ndërtohet me materiale të cilësisë së lartë dhe vetem pak metra nga...

€310,000 Papafingo per shitje ne Lungomare Vlore
 • Property size 303 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament luksoz per shitje ne Vlore. Ky super apartament ndodhet ne katin e 10 te nje residence te re banimi ne zonen e Lungomares ne Vlore vetem 150 metra nga deti. Apartamenti...

€88,000
 • Property size 100 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti ka siperfaqe banimi 100 m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi , sallon me kuzhin te perbashket, 1 banjo dhe 2 ballkone me pamje nga...

€140,000 Apartamnt luksoz per shitje ne Vlore

Apartamente per shitje ne Vlore

Rruga Azem Sulo, Vlore
 • Property size 140 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Irea Property ka kënaqësinë të nxierr ne trege nje residenc moderne banimi ne Uje te Ftohte. Kjo rezidencë e re është e pozicionuar sipër kodrës dhe ka një pamje mahnitëse...

€115,000 Shitur Papafingo per shitje ne Vlore

Papafingo per shitje ne Vlore

Rruga Murat Terbaci, Vlore
 • Property size 110 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament papafingo per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin nje banjo , ballkon dhe verand me...

€47,000 Shitur Shitet apartament 1+1 ne Vlore

Shitet Apartament 1+1 ne Vlore

Rruga Rushit Gorishova
 • Property size 65 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Shitet apartament 1+1 ne Vlore, Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, 1 banjo dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te...

€43,000 Shitur Apartment 1+1 per shitje ne Lungomare

Apartment 1+1 per shitje ne Lungomare

Rruga Murat Terbaci, Vlore
 • Property size 55 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe shitet i mobiluar. Perbehet nga 1 dhome gjumi ,sallon me kuzhin, banjo dhe nje...

error: © Irea Property