Apartament me qira ne Vlore

Apartament me qira ne Vlore

Rruga Ate Kristo Negovani Web Reference: Prona5899
€350/jave
  • Property size 83 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qira ne qender te Vlores. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin nje banjo dhe ballkon, dhe eshte i pozicionuar ne katin e shtat te nje residence te re prane Xhamis ne Vlore. Apartamenti eshte plotsisht i mobiluar dhe jeper me qira bashk me nje garazh.

Cmimi 350 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property