Apartament me pamje nga deti per shitje ne Vlore

Apartament me pamje nga deti per shitje ne Vlore

Lungomare, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona8233
€106,000
  • Property size 97 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me pamje nga deti per shitje ne Lungomare, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket, 1 banjo dhe 2 ballkone.

 

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property