Apartament ne Orikum per Shitje

Apartament ne Orikum per shitje

Orikum Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona5993
€28,000
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament i mobiluar per shitje ne Orikum. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon, eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje residence te re vetem 5 minuta nga plazhi.

  • Siperfaqja 60 m2
  • Cmimi 28 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property