Bar Restorant ne residenc | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Bar Restorant ne residenc RSS feed for this section
€28,000 Shitur
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament i mobiluar per shitje ne Orikum. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon, eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje residence te re vetem 5...

€50,000
  • Property size 105 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Rivieren Shqiptare i vendosur ne katin e 4 te residences Relax ne Orikum. Apartamenti eshte i perber nga sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy...

error: © Irea Property