Apartamente per shitje ne Orikum Vlore Shqiperi,Kompleksi Soleal Orikum

Apartament per shitje ne Orikum

Orikim,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona2826
€24,990
  • Property size 46 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Orikum,i perber nga nje dhome gjumi sallon me guzhin banje dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te nje residence te re banimi me pishin vetem 5 minuta nga plazhi i Orikumit

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property