5 minuta nga plazhi | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 5 minuta nga plazhi RSS feed for this section
€45,900
 • Property size 67 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe...

€31,780
 • Property size 56.76 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Uji te Ftoht Vlore me siperfaqe 56.76 m2.Ndodhet ne katin e 3 te residences Odeon.Kompleksi Residencial i perber nga 3 objekte me 3 kate banimAmbjent...

€50,000 Shitur
 • Property size 400 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ka per shitje kete toke ne rivieren shqiptare prane  fshatit Qeparo dhe vetem 5 minuta nga deti.Toka eshte pozicionuar ne nje kodrin me pamje nga deti dhe eshte e paisur...

€40,560 Shitur

Apartament per shitje ne Vlore

Uji i Ftoht,Vlore
 • Property size 78 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament 1+1 me siperfaqe 78 m2 per shitje ne Uji te Ftoht Vlore , i pozicionuar ne katin e 5 te nje residence te re prane shetitores buz detit.Apartamenti perbehet nga nje dhome...

€63,000 Shitur
 • Property size 131.25 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartment me cmim 30 % me lire nga cmimet e zones.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 131.25 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin...

€36,000 Shitur
 • Property size 73 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament te mobiluar ne menyr moderne me siperfaqe 73 m2.Apartamenti berbehet nga nje dhome gjumi sallon me guzhin tualet dhe ballkon me pamje nga...

€220/month
 • Property size 67 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Jepet me qera  Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga...

€28,525
 • Property size 38.03 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Residenca Diplomati eshte nje kompleks i ri residencial dhe komercial i pozicionuar ne nje nga vendet me te bukura te Vlores,prane Vilave qeveritare ne Uji te Ftoht.Residenca perbehet...

€37,800 Shitur
 • Property size 63 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Uji te Ftoht Vlore me siperfaqe 63 m2.Ndodhet ne katin e 3 te residences Odeon.Kompleksi Residencial i perber nga 3 objekte me 3 kate banimAmbjent Sherbimesh...

€67,500
 • Property size 90 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore  me 1 dhome gjumi me siperfaqe 90 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te resedences se banimit Panorama.Residenca Panorama eshte pozicionuar ne pjesen...

error: © Irea Property