Apartament me qira ne Vlore , Shtepi me qera ne Vlore

Apartament me qira ne Vlore

Skele,Vlore Web Reference: Prona4802
€200/muaj
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qira ne zonen e Skeles ne Vlore.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe prbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me shume shije.

Cmimi 200 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property