Apartament per shitje ne Vlore me pamje nga deti

Apartament per shitje ne Vlore me pamje nga deti

Rruga Murat Terbaci, Vlore Web Reference: Prona6913
€125,000
  • Property size 103 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Vlore me pamje nga deti. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ne shetitoren bregdetare dhe vetem pak metra nga plazhi.

Siperfaqja e apartamentit 103 m2

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property