Shtepi Pushimi ne Radhime | Apartamente me qera ne radhime

Shtepi Pushimi ne Radhime

Radhime Web Reference: Prona6466
€140/jave
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shtepi Pushimi ne Radhime. Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi vetem pak metra nga plazhi ne Radhime. Jane te perber nga 1 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Kapaciteti 4 persona.

Cmimi Tetor-Prill 140 euro/java
Maj 175 euro/java
Qershor 280 euro/java
1-20 Korrik 350 euro/java
21 Korrik-20 Gusht 420 euro/java
21-31 Gusht 350 euro/java
Shtator 280 euro/java

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property