Apartament per shitje ne Radhime

Apartament per shitje ne Radhime

Radhime,Vlore Web Reference: Prona7382
€72,000
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Radhime. Ndodhet ne nje kompleks te ri residencial vetem 150 metra nga deti. Kompleksi perbehet nga objekte me 4 kate + 1 kate nenetoksor , pishin verore si dhe bar, restorant, minimarket etj.

Siperfaqja e apartamentit 60 m2
Cmimi 1200 euro/m2

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property