Apartament i mobiluar per shitje ne Radhime

Apartament i mobiluar ne Radhime

Radhime,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7352
€45,500
  • Property size 63 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament i mobiluar per shitje ne Radhime. Ndodhet ne katin e pare te nje residence te re banimi vetem 100 metra nga deti. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi ,sallon me kuzhin, banjo dhe nje ballkon.

Siperfaqja totale 63 m2
Cmimi 45 500 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property