Apartamente per shitje ne Radhime

Apartamente per shitje ne Radhime

Radhime,Vlore Web Reference: Prona8034
€57,600
  • Property size 48 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron apartamente për shitje në kompleksin e banimit në Radhime. Ky kompleks i ri banimi po ndërtohet me materiale të cilësisë së lartë dhe vetem pak metra nga plazhi, për ata që duan të kalojnë pushimet e tyre, si dhe për të gjithë ata që duan ta bëjnë këtë vend shtëpinë e tyre të përditshme. Apartamentet do të perfundojn ne Janar 2022. Rezidenca përbëhet nga 2 blloqe banimi me 5 kate dhe ofron apartamente me një dhomë gjumi me një sipërfaqe prej 48-65 m2 dhe apartamente 2+1 me një sipërfaqe prej 82-123 m2.
Çmimi 1200 – 1800 euro / m2

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property