Tirana Resort Radhime

Tirana Resort Radhime

Radhime Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6593
€41,900
  • Property size 49.3 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Tirana Resort Radhime eshte nje kompleks residencial dhe sherbimesh i ndertuar prane detit ne Radhime. Kompleksi perbehet nga objekte me 4 kate + 1 kate nenetoksor , pishin verore si dhe bar dhe restorant. Kompleksi ofron per shitje apartamente 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe qe fillojn nga 49.3 m2. Fal vendodhjes ju do te keni mundsi te arrini ne vetem pak minuta ne disa nga pikat turistike dhe atraksasionet e zones.

Cmimi 850 euro/m2

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property