Papafingo per shitje ne Radhime | REAL ESTATE IN VLORA

Papafingo per shitje ne Radhime

Radhime,Vlore Web Reference: Prona8121
€230,000
  • Property size 115 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament në plazhin e Radhimes. Apartamenti ndodhet në katin e fundit të një rezidence të re vetëm 100 metra nga plazhi. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi sallon me kuzhin nje banjo dhe ballkon te madhe me pamje nga deti. Rezidenca përbëhet nga 2 blloqe me 5 kate +1 kat nëntokësor. Rezidenca po ndërtohet me materiale të cilësisë së lartë. Ekziston mundësia e përzgjedhjes për pllaka dyshemeje ose parket. Apartamentet do të përfundojnë në Maj 2022.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property