Garzonjere per shitje buze plazhit ne Vlore

Garsoniere per shitje buze plazhit ne Vlore

Rruga Sazani, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona8147
€58,000
  • Property size 55 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Garsoniere per shitje ne Vlore, Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri ne zonen e Plazhit te Vjeter. Apartamenti eshte i arreduar dhe me dokumentacion te plote.

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property