Apartament i mobiluar per shitje ne Radhime.

Apartament i mobiluar ne Radhime

Radhime Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6944
€39,720
  • Property size 54 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament i mobiluar per shitje ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence te re banimi vetem 200 metra nga deti dhe eshte i perber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin te perbashket tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronsie.

error: © Irea Property