200 metra nga Plazhi | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | 200 metra nga Plazhi RSS feed for this section
€39,720
 • Property size 54 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament i mobiluar per shitje ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence te re banimi vetem 200 metra nga deti dhe eshte i perber nga nje dhome gjumi sallon me...

€44,880 Shitur
 • Property size 66 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Vlore ndodhet ne katin e dyte te residences Odeon pozicionuar ne nje kodrin rreth 200 metra nga deti ne Uji te Ftohte. Perbehet nga nje dhome gjumi dhe dhome...

€188,500
 • Property size 183 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Dhermi me siperfaqe 90 m2 i perber nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banje verand me pamje panormaike nga deti me siperfaqe 70 m2 dhe oborr privat me...

€83,200
 • Property size 64 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Ky kompleks villash ndodhet vetem 200 metra nga plazhi me i bukur i rivieres, ne Dhermi. Vilate jane te vendosur ne nje siperfaqe trualli prej 3200 m2 ato munde te organizohen ne...

€36,000
 • Property size 45 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Residenca Panorama eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 200 metra nga plazhi publik,ne nje kodrin me gjerberim te perhereshem mese aremave te Limonave dhe Ullinjve dhe me...

error: © Irea Property