KERKONI PRONEN E ENDRRAVE TUAJA

Listimet e Fundit

€41,500

Apartament per shitje ne Vlore

Rruga Jeronim de Rada
 • Property size 84 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament qender te Vlores. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin nje banjo dhe ballkon, dhe eshte i pozicionuar ne katin e...

€350/jave

Apartament me qira ne Vlore

Rruga Ate Kristo Negovani
 • Property size 83 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament me qira ne qender te Vlores. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin nje banjo dhe ballkon, dhe eshte i pozicionuar ne katin e shtat te nje residence te re...

€19,900 Shitur Garsoniere per shitje ne Orikum
 • Property size 54 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje Apartament ne qytetin e Orikumit. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone te qete 5 minuta nga qendra e Orikumit dhe 10 minuta nga deti....

€210/jave
 • Property size 65 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Shtepi pushimi ne Orikum. Apartament i perber nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne qytetin...

€400/muaj

Apartament me qera ne qender te Vlores

Rruga Ate Kristo Negovani
 • Property size 275 m²
 • Property size 1 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament me qera ne qender te Vlores. Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 + 150 m2 verand dhe perbehet nga   dy dhoma gjumi,dy banjo,sallon me kuzhin verand dhe Garazhde. Ndodhet ne...

€60,000

Apartament ne qender te Vlores

Rruga Sulejam Delvina
 • Property size 113 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament per shitje ne qender te Vlores, perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie dhe ndodhet...

€280/jave

Apartamente pushimi ne Sarande

Rruga Butrinti,Sarande
 • Property size 70 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Dy Apartamente pushimi ne Sarande te perber nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamentet ndodhetn ne katin e dyt te  nje pallat te ri vetem 20...

€260,000

Papafingo luksoze per shitje ne Sarande

Rruga Butrinti, Sarande
 • Property size 204 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 3 Dhoma
 • Property size 3 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament papafingo luksoz ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri vetem 20 metra nga deti. Apartamenti ka siperfaqe...

€210/jave

Pushime ne Sarande

Rruga Sarand-Ksamil
 • Property size 45 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron 2 studio per pushime ne Ksamil. Studiot jane pjes e nje ndertimi te ri dhe modern rreth 1 km nga plazhi. Studiot perbehen nga nje dhome me kuzhin,tualet dhe ballkon...

€64,224

Apartament ne shitje ne Vlore

Uji i Ftohte,Vlore
 • Property size 96 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament me dy dhoma gjumi per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje rezidence te re pozicionuar ne shetitoren buze detit ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore....

€61,500
 • Property size 82 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament 1+1 te pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te Vlores. Apartamenti ka siperfaqe 82 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri...

€67,000
 • Property size 250 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare. Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga 2 kate...

· View all listed properties ·
Apartament per shitje ne Vlore,Toke per shitje,Apartamente me qera,Tirane,Vlore,Durres,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare,Ksamil,Pushime ne Shqiperi,Manaxhim Pronash