KERKONI PRONEN E ENDRRAVE TUAJA

Listimet e Fundit

€70,000
 • Property size 105 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Rivieren Shqiptare i vendosur ne katin e 4 te residences Relax ne Orikum. Apartamenti eshte i perber nga sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy...

€3,500/muaj
 • Property size 440 m²
 • Property size 2 Garazhe
 • Property size 4 Dhoma
 • Property size 3 Tualet

Irea Property ofron nje vile luksoze me qera ne Sauk vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes ne rrugen Tirane-Elbasan prane TEG.Ndertuar ne nje koder mes gjelberimit te ullinjeve.Vila...

€35,000
 • Property size 68.5 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per shitje ne Durres i perber nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne ne katin e 3 te nje pallati te ri ne plazhin Iliria Durres....

€58,000
 • Property size 200 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Apartament per shitje ne Orikum. Apartamenti ka nje siperfaqe torale prej 200 m2 nga e cila 106 m2 jane siperfaqe banimi dhe 94 m2 verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe eshte i...

€80,000
 • Property size 116 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 2 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje apartament me siperfaqe 116 m2 i perber nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo dhe dy ballkone me pamje nga bulevardi dhe nga stadiumi....

€40,000
 • Property size 55 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament i mobiluar per shitje ne Orikum. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon, eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje residence te re vetem 5...

€150/muaj

Apartament per qera ne Vlora

Uji i Ftohte,Vlore
 • Property size 66 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartament per qera ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje reseidence banimi prane Akademis se Marines. Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga sallon me kuzhin, dhome...

€52,911
 • Property size 58.79 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Apartamente per shitje ne Radhime,Vlore. Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi me 4 kate dhe me punime cilsore. Pozicionuar vetem 10 metra nga deti. Disponojm apartamente...

€180,000
 • Property size 2000 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke per shitje ne Borsh,Sarande me siperfaqe 2 000 m2. Toka ndodhet rreth 200 nga plazhi dhe shume prane rruges, rrjetit te energjis elektrike dhe tubave te ujit  ne zone me plan...

€45,900
 • Property size 67 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe...

€30,780 Shitur

Apartament per shitje ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali
 • Property size 81 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 1 Dhomë
 • Property size 1 Tualet

Shitet apartament me siperfaqe 81 m2 ne qender te Vlores. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati...

€41,500

Apartament per shitje ne Vlore

Rruga Jeronim de Rada
 • Property size 84 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 2 Dhoma
 • Property size 1 Tualet

Irea Property ofron per shitje nje apartament qender te Vlores. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin nje banjo dhe ballkon, dhe eshte i pozicionuar ne katin e...

· View all listed properties ·
Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne vlore,Tirane,Radhime,Orikum,Dhermi,Himare,Sarande,Shtepi pushimi ne vlore,Agjensi Imobiliare,Pushime ne Shqiperi,Manaxhim Pronash