Apartament per shitje ne Vlore

Apartament per shitje ne Vlore

Rruga Jeronim de Rada Web Reference: Prona5940
€41,500
  • Property size 84 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartament qender te Vlores. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin nje banjo dhe ballkon, dhe eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje residence te re prane Xhamis ne Vlore.

  • Siperfaqja 83 m2
  • Cmimi 500 euro/2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property