Shitet Apartament ne Radhime | Tirana Resort Apartamente per shitje

Shitet Apartament ne Radhime

Radhime, Vlore Web Reference: Prona8172
€106,500
  • Property size 71 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet Apartament ne Radhime. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin te perbashket, nje banjo dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje kompleks te ri residencial vetem 150 metra nga deti. Kompleksi perbehet nga objekte me 4 kate + 1 kate nenetoksor , pishin verore si dhe bar, restorant, minimarket etj.

Disponon dokumentacion te rregullt

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property