Garsoniere per shitje ne Vlore Shqiperi,Apartament Uji i Ftoht

Garsoniere per shitje ne Vlore

Uji i Ftoht Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona3594
€19,000
  • Property size 36 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje garsoniere me siperfaqe 36 m2 pozicionuar ne katin e tret te nje residence te re banimi buz shetitores Skele-Uji i Ftoht prane Akademis se Marines dhe vetem 50 metra nga deti.Garzonieri eshte i mobiluar dhe i hipotekuar.

  • Cmimi 19 000 euro
  • Siperfaqe 36 m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property