Apartament per shitje ne Vlore | Prona per shitje ne Vlore

Apartament per shitje ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6304
€55,900
  • Property size 86 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles pergjate Bulevardit Ismail Qemali. Apartamenti ka siperfaqe 86 m2 dhe perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga Bulevardi dhe deti. I paisur me certifikat pronsie

Siperfaqja 86 m2
Cmimi 650 euro/m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property