Apartamente me qera ne Vlore

Apartament me qera ne Vlore

Uji i Ftoht Web Reference: Prona2497
€350/muaj
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  tek kompleksi Flamingo,kompleks residencial qe ofron cilsi dhe qetsi maksimale  ne Uji te Ftoht vetem pake metra nga deti.Apartamenti ka nje hapsir prej 120 m2 eshte i mobiluar ne menyr moderne dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon te paisur me kondicioner   guzhin tualet dhe dy ballkone.Apartamenti ofrohet per qera afatgjate dhe per qera afatshkurtra per sezonin e veres.

  • Cmimi per periudha afatgjate 350 euro/muaj
  • Qershor 280 euro/java
  • Korrik-Gusht 315 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property