Apartament me qira ditore ne Vlore | Shtepi Pushimi ne Vlore

Apartament me qira ditore ne Vlore

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona7660
€280/jave
  • Property size 82 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qira ditore ne Vlore. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma, gjumi sallon me kuzhin, 1 banjo dhe 1 ballkon me pamje ansore nga deti. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri prane shtetitores bregdetare, apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te nevojshme dhe ka kapacitet per 4-5 persona.

Cmimi per periudhen Tetor- Maj 40 euro/nata
Qershor 55 euro/nata
1-20 Korrik 65 euro/nata
21 Korrik – 20 Gusht 70 euro/nata
21 Gusht – 10 Shtator 65 euro/nata
11-30 Shtator 55 euro/nata

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property