Apartament modern per qira ne Vlore

Apartament modern per qira ne Vlore

Sheshi i Flamurit Web Reference: Prona7287
€250/muaj
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern per qira ne Vlore. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin te perbashket, nje banjo dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri prane Sheshit te Flamurit dhe eshte totalisht i mobiluar me nje sitl modern.
Cmimi 250 euro/muaj

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property