Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Apartament me pamje nga deti ne Vlore

Uje i Ftohte, Vlore Web Reference: Prona6829
€120,000
  • Property size 130 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me pamje nga deti ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare dhe eshte i perber nga dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti. Salloni ka ballkon te madh dhe dy dritare te cilat ofrojn pamje panoramike nga shetitorja dhe deti.

Siperfaqja e apartamentit 130 m2
Cmimi 120 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property