Apartament modern per pushime ne Vlore | Shtepi Pushimi ne Vlore

Apartament modern per pushime ne Vlore

Marina Bay Resort,Vlore Web Reference: Prona7734
€490/jave
  • Property size 65 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament modern per pushime ne Vlore, ndodhet te Marina Bay Resort e Spa ne Vlore. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, 1 banjo dhe 1 ballkon me pamje nga deti dhe nga pishina. Apartamenti eshte i arreduar me gjithcka te domosdoshme per pushime sa me komode. Resorti ofron facilitete te ndryshme si pishina, fusha sporti, plazh privat, lounge bar, restorant etj. Kapaciteti i apartamentit 4 persona.

Cmimi 90-150 euro/nata

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property