Pishine | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Pishine RSS feed for this section
€490/week Apartament modern per pushime ne VLore

Apartament modern per pushime ne Vlore

Marina Bay Resort,Vlore
  • Property size 65 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament modern per pushime ne Vlore, ndodhet te Marina Bay Resort e Spa ne Vlore. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi , sallon me kuzhin, 1 banjo dhe 1 ballkon me pamje nga deti...

€23,780
  • Property size 58 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament ne Orikum per shitje. Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me siperfaqe 58 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje residence te...

error: © Irea Property