Toke per shitje ne Vlore Radhime Orikum Dhermi
Property Archive | Toke RSS feed for this section
€360,000 Toke per shitje ne Vlore

Toke per shitje ne Vlore

Uje i Ftohte, Vlore
 • Property size 1200 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke per shitje ne Vlore. Toka ka siperfaqe 1 200 m2 dhe ndodhet rreth 200 metra nga deti prane Plazhit te Vilave ne Uje te Ftohte. E pershtatshme per ndertime si hotele , vile,...

€64,800

Toke ne shitje ne Radhime

Radhime, Vlore
 • Property size 540 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke per shitje ne Radhime. Dy siperfaqe toke 540 m2 dhe 820 m2. Tokat ndodhen ne nje koder dhe kane pamje te pa nderprer nga deti. Zona ka plane urbanistik dhe infrastuktur te...

€100,000
 • Property size 1000 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje toke me siperfaqe 1 000 m2 ne Gjirin e Lalzit. Toka ndodhet rreth 500 metra nga deti prane Kompleksit Lura dhe eshte e paisur me certifikat...

€914,000

Toke ne Autostraden Durres-Tirane

Autostrada Durres-Tirane
 • Property size 10753 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ofron per shitje toke ne Autostraden Durres-Tirane km 3. Toka ka siperfaqe 10 753 m 2 dhe ndodhet buz autostrades. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.  ...

€180,000
 • Property size 2000 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke per shitje ne Borsh,Sarande me siperfaqe 2 000 m2. Toka ndodhet rreth 200 nga plazhi dhe shume prane rruges, rrjetit te energjis elektrike dhe tubave te ujit  ne zone me plan...

€135,000
 • Property size 3000 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property disponon per shitje nje siperfaqe toke prej 3 000 m2 ne fshatin Tragjas.Toka ndodhet rreth 2 km nga rruga nacionale Vlore-Orikum dhe eshte e paisur me certifikat...

€50,000 Shitur
 • Property size 400 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property ka per shitje kete toke ne rivieren shqiptare prane  fshatit Qeparo dhe vetem 5 minuta nga deti.Toka eshte pozicionuar ne nje kodrin me pamje nga deti dhe eshte e paisur...

€210,000
 • Property size 1700 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Irea Property disponon Toke per shitje ne bregdetin e Radhimes me siperfaqe 1 700 m2.Toka ndodhet vetem 100 metra nga deti ne nje kodrin me pamje piktoreske.Dhe eshte shume e...

€550,000 Shitur
 • Property size 5500 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke me siperfaqe 5 500 m2 ndodhet ne nje koder me pamje piktoreske nga Karaburuni Sazani Orikumi dhe Gjiri i Vlores.Zone me plan Urbanistik te perfunduar me perparsi Turizmin...

€204,000
 • Property size 1700 m²
 • Property size 0 Garazhe
 • Property size 0 Dhomë
 • Property size 0 Tualet

Toke ne Dhermi me siperfaqe 1 700 m2 ndodhet rreth 200 metra Continue reading “Toke per shitje ne Dhermi” »...

error: © Irea Property