Toke per shitje ne Vlore

Toke per shitje ne Vlore

Uje i Ftohte, Vlore Web Reference: Prona7192
€360,000
  • Property size 1200 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 0 Dhomë
  • Property size 0 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Toke per shitje ne Vlore. Toka ka siperfaqe 1 200 m2 dhe ndodhet rreth 200 metra nga deti prane Plazhit te Vilave ne Uje te Ftohte. E pershtatshme per ndertime si hotele , vile, kompleks banimi etj. Ofron pamje te panderprer nga deti.

Siperfaqja 1 200 m2
Cmimi 360 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property