Vlore Apartament per shitje,Prona per shitje ne Vlore Shqiperi

Apartament me siperfaqe 78 m2

Lagjeja 10 Korriku Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona2669
€39,000
  • Property size 78 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me siperfaqe 78 m2 i perber nga nje dhome gjumi sallon tualet ballkon dhe nje koridor.Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje pallat te sapo perfunduar,me vendodhje prane shkolles Mustafa Kemal Ataturk.Vetem 10 minuta ne kemb nga deti dhe nga qendra e Vlores.Apartamenti ka punime teper cilsore me punime dekorative gipsi.

  • Siperfaqja 78 m2
  • Cmimi 39 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property