Apartament me verande per shitje ne Vlore | Vlora Real Estate

Apartament me verande per shitje ne Vlore

Rruga Kosova, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7363
€75,000
  • Property size 140 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me verande per shitje ne Vlore, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne Rrugen Kosova. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar me nje stil modern. Perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 banjo si dhe nje verand prej 28 m2 me pamje panoramike. Ndodhet ne nje prej zonave me te mira te Vlores dhe vetem 5 minuta ne kembe nga plazhi.

Siperfaqe banimi 102 m2 + 28 m2 verande.
Cmimi nga 80 000 75 000 euro

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property