Verande me pamje piktoreske | Additional Features | Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi
Property Archive | Verande me pamje piktoreske RSS feed for this section
€75,000 Apartament me verande per shitje ne Vlore
  • Property size 140 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet

Apartament me verande per shitje ne Vlore, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne Rrugen Kosova. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar me nje stil modern....

€140,000
  • Property size 175 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet

Apartament luksoz per shitje ne bregdetin e Vlores.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri pozicionuar ne zonen e Kalas ne Vlore vetem 50 metra nga deti.Apartamenti  ka...

error: © Irea Property