Apartment 1+1 per shitje ne Lungomare Vlore

Apartment 1+1 per shitje ne Lungomare

Rruga Murat Terbaci, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7602
€43,000
  • Property size 55 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe shitet i mobiluar. Perbehet nga 1 dhome gjumi ,sallon me kuzhin, banjo dhe nje ballkon me pamje nga deti.
Siperfaqja e apartamentit 55 m2
Cmimi 43 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property