Apartament per shitje ne Vlore Shqiperi,Apartments for sale in Vlora

Apartament ne Vlore per shitje

Uji i Ftohte Web Reference: Prona2898
€67,500
  • Property size 90 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Vlore  me 1 dhome gjumi me siperfaqe 90 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e dyt te resedences se banimit Panorama.Residenca Panorama eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 200 metra nga plazhi publik,ne nje kodrin me gjerberim te perhereshem mese aromave te Limonave dhe Ullinjve dhe me nje pamje magjepse nga Deti gadishulli i Karaburunit ishulli i Sazanit dhe qyteti i Vlores.Residenca perbehet nga 3 blloqe banimi me nga 3-4 kate banim 1 kate ambjent sherbimesh si dhe parkim nentoksor.


  • Cmimi 750 euro/m2
  • Siperfaqe 90 m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property