Apartament me qera ne Vlora Shqiperi

Vlore Apartament me qira

Skel/Vlore Web Reference: Prona2282
€350/muaj
  • Property size 144 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me qera ne Vlore i perber nga 1 dhome gjumi matrimonaial,sallon,Kuzhin me ambjent ngrenje te ndar nga salloni,tualet i paisur me vask me hidromasazh dhe verand te madhe me pamje nga deti.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94 m2 dhe verand me siperfaqe 50 m2.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyr bashkohore me gjithcka te nevojeshme,Apartamenti  ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri te paisur me ashensor dhe parkim te siguruar pake metra nag qendra e Skeles.

  • Cmimi 350 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property