Apartament per shitje ne vlore

Apartament per shitje ne Vlore

Skele, Vlore Web Reference: Prona8303
€79,000
  • Property size 64 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Vlore, perbehet nga nje dhome gjumi , sallon me kuzhin , banjo edhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri dhe te mire administruar ne zonen e Skeles dhe vetem 200 metra nga Lungomare.

 

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property