Apartament per shitje prane Kalas ne Vlore Apartment for sale in Vlora

Apartament per shitje prane Kalase ne Vlore

Uji i Ftoht,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona3719
€63,000
  • Property size 131.25 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartment me cmim 30 % me lire nga cmimet e zones.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 131.25 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin dy banjo dhe ballkon me pamje te pjeseshme nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje residence te re banimi dhe me punime teper cilsore,pozicionuar ne zonen e Kalas vetem 5 minuta nga plazhet e Uji te Ftoht.

  • Cmimi 480 euro/m2
  • Siperfaqja 131.25

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property