Shitet apartament 1+1 ne Lungomare Vlore | Apartamente per shitje ne Lungomare

Shitet apartament 1+1 ne Lungomare

Lungomare, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7610
€52,000
  • Property size 66 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament 1+1 ne Lungomare, Vlore. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ne brezin e pare , vetam pak metra nga plazhi. Apartamenti shitet i arreduar dhe perbehet nga 1 dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje te pjeseshme nga deti.

Siperfaqja 66 m2
Cmimi 52 000 euro

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property