Apartments for sale in Vlora

Apartamente me pamje nga deti

Uji i Ftoht/Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona1740
€33,000
  • Property size 33 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamentet jane te pozicionuara ne zonen me te bukur te Vlores te te Kalase se saj, Apartamentet i karakterizon pamja mahnitese nga deti Jon, freskia dhe pastertia e zones aty. Ndodhet ne pjesen kodrinore te vijes bregdetare buze rruges nacionale.Apartamentet kan siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 33 m2 (Garsioner) dhe Apartamente 1+1 me siperfaqe 61 m2,63 m2,73 m2 dhe 77 m2.
Cmimi 1 000 euro/m2

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property