Apartament per shitje ne residenc luksoze ne Vlore

Apartament per shitje ne residenc luksoze

Rruga Aleksander Moisiu, Vlore Web Reference: Prona7241
€90,000
  • Property size 68.5 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne residenc luksoze ne Vlore.  Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile pjes e Marina Bay Luxury Resort & Spa, perbehet nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe verand. Apartamenti shitet bashk me garazh.
Siperfaqja 68.5 m2
Cmimi ishte 97 200 euro behet 90 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property